Žvaigždės, kurių įvaizdį keičia kontaktiniai lęšiai

Kokios žvaigždės naudoja kontaktinius lęšius? Jau daugiau nei dešimtmetį ekranuose šmėžuojantys aktoriai ir kiti įžymus žmonės nepraleidžia nė dienos be regėjimo pagalbininkų. Kas šie žymus žmonės, esame pasiruošę Jums papasakoti.

Robert Pattinson

Daugybę jaunų merginų širdžių pavergęs aktorius Robert Pattinson galbūt neatskleidė vienos mažos savo žavesio paslapties – akių lęšių. Mažai kam žinoma, kad prieš filmą „Saulėlydis“, Robert Pattinson atliko Cedric Diggory vaidmenį 2005 Hario Poterio filme. Aktorius didžiausio populiarumo sulaukė, suvaidinęs pirmojoje filmas „Saulėlydis“ dalyje ir – galbūt sutapimas, galbūt ne – pakeitęs savo skaisčiai mėlynų akių spalvą ruda. Žavingasis aktorius nešiojo lęšius dar prieš išgarsinusį filmą, bet kaštoninės spalvos akys pastebimai pagerino ne tik regėjimą, bet ir populiarumo rodiklius.

Orlando Bloom

38-erių metų britų aktorius, kurį išgarsino tokie filmai, kaip „Žiedų valdovas“ ar „Karibų piratai“ pasirodo nešioja kontaktinius lęšius. Ir šie jam pasitarnauja ne tik vizijos korekcijai, bet ir pakeičia jo natūralią akių spalvą. Galbūt pastebėjote, kai kuriuose filmuose ruda Orlando akių spalvą keičia mėlyna. Tačiau pakitusi akių spalva niekur nepradangina aktoriaus žavesio, o dauguma gerbėjų akių spalvos pokyčio nė nepastebi.

Jennifer Aniston

Ar žinojai, kad serialo Draugai herojė Rachel – Jennifer Aniston – iki pradedant savo karjerą kine, buvo ištikima akinių nešiotoja? Tačiau tai trukdė aktorei gauti daugybę vaidmenų. Todėl pats gyvenimas privertė nešioti kontaktinius lęšius. Šiandien Jennifer daugumoje filmų galime pamatyti nešiojant ryškios mėlynos spalvos lęšius.

Ivanka Trump

Puiki verslininkė Ivanka Trump sėkmingai sukasi grožio industrijoje. Ji turi prabangią juvelyrinių papuošalų liniją, o taip pat plačią vardinių rankinių kolekciją. Nenuostabu, kad ši dama nesibaido dėl grožio padaryti viską, net ir įsileisti porą svetimkūnių į savo akis. Ivanka Trump gan neįprastas kontaktinių lęšių nešiojimo pavyzdys: merginos natūrali akių spalva ruda, o kontaktinius lęšius ji nešioja tik dėl tamsų gintarinį atspalvį suteikiančių apvadų.

Dėl vienokių ar kitokių priežasčių, akių lęšiai nepraranda populiarumo ir žymių žmonių tarpe. Juk pasikeisti ir truputį atsinaujinti nori visi. Gal metas išmėginti?  Kas žino, gal ruda akių spalva Jums tiks daug labiau nei natūrali žalia.

Parašykite komentarą