vienadieniai lęšiai

Vienadieniai lęšiai – malonesnė vasara akims?

Ruošdamiesi atostogoms ar trumpoms savaitgalio išvykoms siekiame viską susiplanuoti ir susidėlioti taip, kad būtų kuo mažiau rūpesčio ir kuo daugiau malonių potyrių. Dažnas lęšių nešiotojas šioje vietoje turbūt giliai atsidustų, pagalvojęs, kiek vargo visgi sukelia lęšių priežiūra, kai stovyklauji gamtoje. Na, nebent nusprendi savo mėnesinius lęšius bent kelioms dienoms iškeisti į vienadienius. Būtent šio tipo kontaktinius lęšius daugelis tiesiog įsimyli vasarą. Kodėl vienadieniai lęšiai – puikus pasirinkimas šiltuoju metų laiku?

Jokių priežiūros priemonių

Vienas pagrindinių vienadienių kontaktinių lęšių privalumų – nereikia rūpintis jų valymu ir dezinfekavimu. Taip lieka daugiau:

  • laikogalima pamiršti tą vargą, kai rytais ir vakarais tenka užsiimti kruopščiu kontaktinių lęšių valymu bei dezinfekcija.

  • švaros – ypač jei ketini miegoti palapinėje ir apie vonios kambarį bei bent jau pakenčiamas higienos sąlygas gali tik pasvajoti.

  • pinigų, kuriuos reikėtų išleisti lęšių priežiūros priemonėms: valomiesiems skysčiams, pincetukams bei konteineriukams.

  • ir, žinoma, vietos kelioniniame bagaže. Taip, taip, moterys, vietoje to galėsite į lagaminą įgrūsti 25-ąją palaidinę, kurios greičiausiai per 5 kelionės dienas taip ir neužsidėsite.

Gaivos pojūtis kasdien

Vienadienių kontaktinių lęšių nešiojimo koncepcija: nauja diena, nauja pora. Tai reiškia, kad kiekvieną rytą įsidėjus šviežią kontaktinių lęšių porą, akys galės mėgautis tuo pačiu gaivos ir šviežumo pojūčiu. Tenka pripažinti, tai kur kas maloniau, nei mėnesinius lęšius nešioti trečiąją jų dėvėjimo savaitę.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai sumažina akių dirginimo ir infekcijų riziką, nes su įvairių mikroorganizmų nešiotoju – pirštais – kontaktuoja minimaliai. Vakare lęšius reikia tiesiog išsiimti ir išmesti, užuot atliekant valymo ir dezinfekavimo darbus.

Daugiau „TAIP“ vandens pramogoms

vandens pramogosVasara – aktyvių pramogų metas, tad vandens telkiniai tiesiog šaukte šaukia patirti ekstremalesnių pojūčių ar tiesiog atsigaivinti karštą dieną. Vandens sportui ar ramiam paplaukiojimui vienadieniai lęšiai yra ne tik patogūs, bet ir rekomenduojami kaip saugesnė regėjimo korekcijos priemonė.

Būtų naivu tikėtis, kad leidžiant laiką jūroje ar ežere į akis nepateks vandens, tad norint užkirsti kelią akių infekcijoms, po pasiplaukiojimo derėtų lęšius išsiimti ir išmesti. Su mėnesiniais lęšiais taip pasielgti gaila ir labai jau neapsimoka finansine prasme (ypač jei pradėjai juos nešioti prieš savaitę), todėl pravartu įprastus lęšius bent šiam užsiėmimui pakeisti vienkartinio naudojimo lęšiais.

Ir gaivios, ir papuoštos

Paskutiniu metu rinkoje atsiranda vis pralaidesnių ir plonesnių vienadienių kontaktinių lęšių. Tačiau tai – ne vienintelis patobulinimas. Paskutiniu metu į rinka plūstelėjo naujovių:

  • Miru 1dayVienadieniai lęšiai ypač plonoje pakuotėje – Miru 1day. Vos 1 mm storio pakuotė primena pleistriuką, kurį patogų nešiotis piniginėje ar kišenėje. Tad kelioniniame bagaže jiems vietos tikrai pakaks.

  • Norintiems ne tik gaivos pojūčio, bet ir išskirtinio įvaizdžio (juk vasara – vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių gamtoje sezonas), siūlomi ir spalvoti vienadieniai lęšiai, pvz., 1-Day Acuvue Define, FreshKon Alluring Eyes 1-DAY, TruBlends One-Day Rainbow pack.

Tokiais lęšiais galima paryškinti, patamsinti arba pakeisti natūralią akių spalvą kardinaliai, taip susikuriant ne tik išskirtinį šventinį įvaizdį, bet ir retkarčiais paįvairinant kasdienybę. TruBlends One-Day Rainbow pack rinkinuką sudaro penkios poros penkių skirtingų spalvų lęšių, tad galima lengvai ir patogiai išmėginti populiariausius atspalvius ir išsirinkti tai, kas tinka labiausiai.

Rūpintis akių sveikata būtina visada, tačiau kodėl joms ir sau pačiam nesuteikus daugiau malonių pojūčių karštuoju metų laiku, kai viskas, ko nori – mėgautis puikiu oru, nuostabia draugija ir ilgomis vasaros naktimis.

Parašykite komentarą