lęšiai plaukų spalva

Kaip priderinti lęšius prie plaukų spalvos ir odos atspalvio?

Spalvoti lęšiai – puiki galimybė laikinai pakeisti natūralią akių spalvą. Šių lęšių pasirinkimas yra išties gausus, todėl kiekvieną kartą galima išbandyti kitokius lęšius ir taip atrasti mėgstamiausią, labiausiai tinkantį atspalvį. Visgi norintys atrodyti kuo natūraliau lęšių spalvą turėtų pasirinkti pagal plaukų ir odos atspalvį. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės nuspręsti, kokia lęšių spalva tiktų būtent Jums.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai ir odos atspalvis

Lęšius priderinti prie odos atspalvio nėra sudėtinga. Išskiriami du pagrindiniai atspalviai: šilta – geltonesnė, persikinio atspalvio ir šalta, turinti melsvai rausvą atspalvį. Jeigu nuspręsti negalite, pabandykite prie veido pridėti auksinį ir sidabrinį papuošalą. Jeigu odos atspalvis bus panašesnis į sidabro spalvą – jūsų oda šaltesnio atspalvio, jeigu į aukso – šiltesnio.

Šilto, persikinio odos atspalvio žmonėms rekomenduojami šie spalvoti lęšiai: medaus atspalvio ar šviesiai rudi ir žali. Prie rausvesnės, į melsvumą linkusios odos puikiai tinka tokios pat šaltesnės spalvos: mėlyna, violetinė, sidabro pilka ar net turkio.

Šviesiaplaukiams – didelis pasirinkimas

Šviesius plaukus turintiems žmonėms lęšius priderinti ypač paprasta, nes prie jų plaukų spalvos natūraliai atrodo daugelis atspalvių. Šviesiaplaukiai žmonės dažnai nori turėti ryškias mėlynas akis, ir ne be reikalo, nes šviesūs plaukai ir mėlynos akys išties labai dera tarpusavyje. Tačiau galima rinktis ir kitas puikiai tinkančias spalvas. Pavyzdžiui, žalios spalvos lęšiai suteikia veidui lengvumo ir ypač tinka turintiems gelsvą odos atspalvį. Vertėtų prisiminti, kad prie šviesių plaukų tinka ir šviesesnių atspalvių lęšiai, tačiau ypač ryškių, sodrių ir tamsių rekomenduojama vengti.

Išraiškingesnės akys raudonų plaukų savininkams

Kokie spalvoti lęšiai labiausiai tinka raudonplaukiams? Daugelis teigia, kad prie šios spalvos plaukų labai gražiai atrodo žalia akių spalva. Kontrastas tarp šių dviejų spalvų sukuria įdomų, išskirtinį žvilgsnį, bet tuo pačiu jis per daug nepabrėžiamas, todėl atrodo natūraliai. Jeigu žalios spalvos nemėgstate, mėlyni akių lęšiai taip pat tiks.

Rudi ir juodi plaukai: kokią spalvą derinti prie jų?

Prie šviesių ir raudonų plaukų tinka kontrastingos spalvos, o prie rudų – tos pačios spalvos lęšiai. Rudi plaukai ir akys sukuria gražiai derantį, natūralų ir efektingą įvaizdį. Pagal plaukų tamsumą reikėtų pasirinkti ir atitinkamą rudų lęšių atspalvį. Norintiems išskirtinumo ir didesnio dėmesio siūloma įsigyti mėlynos spalvos lęšius, kurie padės sukurti ypač išraiškingą žvilgsnį.

Prie tamsių plaukų taip pat tinka įvairūs spalvoti lęšiai, tad reikėtų nuspręsti, kokio žvilgsnio labiau norėtumėte – atrodančio natūraliai ar išsiskiriančio. Mėlynos ir žalios atspalvių akys atrodo gana natūraliai, o tamsiai rudos ar net juodos akys sukuria gilesnį, paslaptingesnį žvilgsnį. Norintiems atkreipti praeivių dėmesį rekomenduojami violetiniai lęšiai, kurie suteiks akims gilumo ir unikalumo.

Atsižvelgę į patarimus išsirinksite tinkančius lęšius, su kuriais atrodysite puikiai. Visgi nepamirškite, kad rinkdamiesi lęšius turite atkreipti dėmesį ne tik į jų spalvą, bet ir kitas savybes. Dėl spalvotų lęšių nešiojimo ir stiprumo būtina pasitarti su gydytoju oftalmologu, kuris įvertins akių būklę ir paskirs Jums tinkamus.

Parašykite komentarą