Lęšių konteineriuko panaudojimas

12 genialių būdų panaudoti seną lęšių konteineriuką

Vos praeina mėnuo arba nusiperki naują kontaktinių lęšių porą ir, žiūrėk, dar vienas dar visai padoriai atrodantis lęšių konteineriukas keliauja tieeeesiai į šiukšlinę… STOP! Kam taip drastiškai? Praktiški žmonės žino – nėra nieko (arba beveik nieko), ko negalima panaudoti antrą kartą. Lęšių konteineriukas – ne išimtis. Tad dalinamės 12 originalių būdų, kaip prikelti šią lęšių priežiūros priemonę antram gyvenimui ir naudojimui pagal visai kitą paskirtį.

1. Kelionėje: Dėžutė vaistams

VaistaiJei prieš akis laukia kelionė, o tu privalai nenutrūkstamai vartoti gydytojo paskirtus vaistus, kelionės laikotarpiui reikalingas piliules gali lengvai sutalpinti į lęšių konteineriuką. Tokiu atveju nereikės temptis kelių dėžučių ar vaistų lapelių.

2. Kelionėje: Šampūnui ir kondicionieriui

ŠampūnasRuošiesi trumpai išvykai, o kelioninis krepšys, kaip paaiškėja, – ne guminis, tad belieka ieškoti būdų sutaupyti vietos bagaže. Užuot tempusis su savimi didelius šampūno ir kondicionieriaus buteliukus, vienkartines jų dozes gali susipilti į vieną ar kelis konteineriukus (priklausomai nuo kelionės trukmės).

3. Kelionėje: Kūno losjonui

Kūno losjonasTas pats pritaikoma ir kūno losjonui, jei be jo neįsivaizduoji nė vieno prausimosi duše. Viename konteineriuke tilps kūno losjono net dviem naudojimams.

4. Kelionėje: Dantų pastai

Dantų pastaJei kelioniniame krepšyje jau vargiai randi vietos net ir dantų pastos tūtelei arba mėgsti po kiekvieno valgio išsivalyti dantis kad ir kur bebūtum, dantų pastą su savimi gali nešiotis ir lęšių konteineriuke. Jis tikrai neužims daug vietos nei lagamine, nei rankinėje.

5. Kelionėje: Ausų kištukams

Ausų kištukaiVertini komfortiškus skrydžius oro transportu? O gal mėgsti nusnūsti kelionėje autobusu / traukiniu / mašina? Tada malonesniam nusileidimui lėktuvu ir triukšmui sulaikyti greičiausi naudoji ausų kištukus. Juos taip pat gali laikyti lęšių konteineriuke, kad šie neprapultų rankinėje ir svarbiausiu momentu būtų šalia.

6. Prieskoniams

PrieskoniaiDruska ir pipirai visada bus po ranka ir vienoje vietoje – vienoje konteineriuko dalyje laikyk viena, o kitoje – kita. Tai išties patogus būdas sutalpinti reikalingiausius prieskonius neužimant daug vietos virtuvės spintelėse.

7. Sėkloms sudaiginti

DaigaiMėgsti užsiimti sodininkyste ne tik darže, bet ir namuose? Nedidelius prieskoninius augalus gali pasodinti tiesiog į konteineriuką ir taip ant palangės susikurti savo miniatiūrinį sodelį su mėgstamiausiais augalais.

8. Smulkiai bižuterijai

AuskaraiJei bijai, kad kur stalčiuje ar lentynoje prapuls vertingi žiedai ar mažyčiai auskarai, juos taip pat patogu susidėti į konteineriukus. Tai ypač pravartu ir keliaujant, kad tarp gausybės daiktų būtų nesunku atrasti savo papuošalus.

9. Lūpų balzamui

BalzamasPropaguojantiems rankų darbo lūpų balzamus konteineriuko forma ypač patogi jų laikymui. Nedidelį konteineriuką patogu nešiotis rankinėje, jis nėra gilus, todėl pirštu užkabinti reikiamą dalį lūpų blizgio išties patogu. Juk vienoje konteineriuko dalyje galėsi laikyti vienokio skonio balzamą, kitoje – kitokio.

10. Telefono ar mp3 grotuvo ausinėms

AusinėsBet kaip susuktos ir į rankinę / kuprinę sugrūstos ausinės reikalauja nemažai energijos ir kantrybės bandant jas išpainioti, o ir patys ausinių kištukai (dedami į ausis) linkę kaupti nešvarumus. Prakirtęs angeles abejose konteineriuko dalyse, galėsi jame dailiai įstatyti ausinių kištukus, o patį laidą apvynioti aplink vidurinę (jungiamąją) konteineriuko dalį.

11. Raktams

RaktasTikrai netyčia nepasiimsi ne savo raktų, jei prie jų prikabinsi skiriamąjį pakabuką, kurį itin paprastai gali pasigaminti būtent iš seno lęšių konteineriuko. Belieka pasitelkti vaizduotę ir sugalvoti, kaip jį originaliai papuošti.

12. Rankdarbių medžiagoms

KaroliukaiRankdarbių entuziastai irgi žino, kad senas lęšių konteineriukas šio to vertas –jis puikiai tinka smulkioms priemonėms ar medžiagoms laikyti. Čia drąsiai tilps nedideli karoliukai, sąsagos, sagos ar blizgučiai. Kad ir kaip vertintum „menišką“ atmosferą namuose, kai visur „po ranka“ guli tavo mėgstamam užsiėmimui reikalingi daiktai, argi taip – ne kur kas tvarkingiau?

Ir tai tik keletas labiausiai paplitusių seno lęšių konteineriuko panaudojimo būdų, tačiau beribė fantaziją jų galėtų atrasti dar ne vieną. Tikimės, kad bent kažkurį iš jų rasi kaip pritaikyti ir savo gyvenime.

Parašykite komentarą