Specialistas pataria: kokie spalvoti lęšiai maskuoja geriausiai?

Neretai sulaukdami įvairių klausimų ir prašymų patarti, nusprendėme savo tinklaraštyje atverti rubriką „Klauskite – padėsime“, kurioje konsultuosime jums rūpimais klausimais. Šį kartą geranoriškai atsiliepėme į skaitytojo Valiaus pagalbos šauksmą. Lęšių nešiotojas patyrė burnos traumą ir ieško būdų, kaip ją kuriam laikui paslėpti. Ir renkasi tam labai teisingą kelią: maskuok trūkumus, pabrėžk privalumus. Tad kodėl šiuo privalumu negali būti akys, o tinkamiausias jų pabrėžimo būdas – spalvoti lęšiai? Toliau – Valiaus klausimas ir mūsų specialisto atsakymas.

Klausimas specialistui

Specialisto komentaras

Pirmiausia, labai apgailestaujame dėl liūdno nutikimo, pareikalavusio tokių „aukų“. Visgi nukreipti aplinkinių dėmesį nuo apatinės veido dalies, perkeliant jį į viršutinę, tikrai įmanoma. Paryškinti žvilgsnį taip, kad nuo jo būtų sunku atitraukti akis, padės spalvoti lęšiai.

Jie ne tik suteikia natūraliai akių spalvai intensyvumo, sodrumo, tačiau gali ir kardinaliai ją pakeisti. Jau nekalbant apie didinamąjį efektą, išgaunamą dėvinti 15 mm diametro (past. standartiniai lęšiai – 14.2 mm) kontaktinius lęšius. Tad apžvelkime galimus variantus Jus ištikusio defekto maskavimui.

Akis paryškinantys lęšiai

Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vengia kardinalių pokyčių, kadangi tokie lęšiai subtiliai pagyvina akių spalvą, drastiškai jos nekeisdami. Jūsų atveju (netekote ne vieno, o poros dantų) paryškinančių lęšių efektas gali būti per menkas, kad padėtų ilgesniam laikui atitraukti pašnekovo dėmesį nuo burnos srities. Tokius lęšius galėtumėte bandyti derinti su kalbėjimu per sučiauptas lūpas, bet kam tas diskomfortas, ar ne?

Akių spalvą keičiantys lęšiai

Ieva BigEyes Violet_ideta
Phantasee BigEyes Violet

Tad geriausias variantas – akių spalvą keičiantys spalvoti lęšiai. Kuo didesnis poreikis užmaskuoti tam tikrus trūkumus, tuo kardinalesnis spalvos pokytis turėtų būti. Jei esate mėlynakis, rinkitės ryškiai žalius (pvz., EyeSmile Readjusted Colors Cool Green), jei rudaakis – mėlynus kontaktinius lęšius (pvz., EyeSmile Readjustes Colors Cool Blue).

Galbūt daug ką nustebins, tačiau šiuo metu „ant bangos“ neįprastų spalvų kontaktiniai lęšiai. Tiek vyrai, tiek moteris drąsiai renkasi Phantasee BigEyes Violet lęšius, suteikiančius akims magišką violetinį atspalvį. Tai puikus būdas išgauti žvilgsnį, kuriam sunku atsispirti. (Vienu šūviu – du zuikiai ;))

Akis tamsinantys lęšiai

Spalvoti lęšiai
EyeSmile Outshined Colors Black

Jei esate šviesiaakis, pasipuošęs rudos ar juodos spalvos lęšiais (pvz., EyeSmile Outshined Colors) taip pat sulauksite stulbinamo efekto. Žvilgsniui gelmės ir įtaigumo suteikiantys tamsios spalvos lęšiai padės užhipnotizuoti šalia esančius, nukreipiant jų dėmesį nuo „gelmių“, atsivėrusių Jūsų burnoje. Tad vienu metu Jūs ne tik paslėpsite šiek tiek praretėjusią šypseną, bet ir galėsite lengviau palenkti pašnekovą į savo pusę.

Akis didinantys lęšiai

Spalvoti lęšiai
Phantasee BigEyes Awesome Blue

Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite, 15 mm diametro lęšiai suteiks rainelei apimties, taip vizualiai padidindami akis. O kaip sudėtinga atitraukti žvilgsnį nuo didelių, išraiškingų akių, ar ne? Tokį efektą suteiks Phantasee BigEyes Charming arba Phantasee BigEyes Awesome. Pakaks dailiai visiems mirksėti ir visi tuoj pat pamirš, kad Jūsų veide egzistuoja ir kitos jo dalys (nosis, burna ir kt.) – įspūdingo dydžio akys neabejotinai taps traukos objektu.

Taigi, Valiau, galimybės panaudoti spalvotus lęšius kaip maskavimo priemonę – išties plačios. Tikimės, kad rasite geriausią variantą sau, padėsiantį atsikratyti šio netikėtai užklupusio komplekso.

P. S. Komentaruose galima užduoti klausimus, į kuriuos pasistengsime nuoširdžiai atsakyti sekančiuose savo tinklaraščio įrašuose. Nesidrovėkite – klauskite! :)

Parašykite komentarą