prailginti lęšiai

Ką reikėtų žinoti renkantis prailginto nešiojimo lęšius?

Prailginto nešiojimo lęšiai – ekonomiškas sprendimas tiems, kas regos korekcijos priemonę naudoja nuolat. Vienas tokių pasirinkimų el. parduotuvėje Gerilesiai.lt – specialūs „Air Optix“ lęšiai, pritaikyti naudoti iki 30 dienų. Prailginto nešiojimo lęšius reikia keisti rečiau, tačiau puiku ir tai, kad jie ilgiau išlieka švarūs. Vis dėlto, prieš lęšius perkant verta atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie gali padėti išsirinkti sau tinkamiausius ir išvengti nesklandumų.

Išskirtiniai prailginto nešiojimo lęšių privalumai

Visų pirma trumpai primename, kodėl prailginto nešiojimo kontaktiniai lęšiai yra patikimas, dėmesio išties vertas pasirinkimas:

  • Šio tipo lęšiai puikiai tinka tiems, kurie gyvena aktyviai ar kuriems tiesiog nelieka laiko lęšiams reguliariai valyti ir keisti. Dėl šių privalumų patikimas sprendimas – „Air Optix“ lęšiai, kuriuos galite užsisakyti ir iš mūsų el. parduotuvės.

  • Kontaktinius lęšius dažnai renkasi tie, kurių rega silpna. Prailginto nešiojimo lęšiai suteikia galimybę mėgautis nepriekaištingu regėjimu bet kuriuo paros metu – jų nebūtina išsiimti nakčiai.

  • Komfortas ir gera higiena naudojant tokio tipo lęšius užtikrinami lengvai. Dalį šių specializuotų lęšių užtenka dezinfekuoti vos kelis kartus per visą naudojimo laikotarpį. Prailginto nešiojimo lęšiai užtikrina komfortą, nes dėl specialios sudėties leidžia akims „kvėpuoti“.

Šie privalumai tik įrodo, kodėl prailginto nešiojimo lęšiai yra itin populiarus pasirinkimas. Jie padeda suderinti svarbiausius poreikius – lengvą, kuo retesnę priežiūrą, laiko taupymą ir patogumą.

Dėmesio verti aspektai

Jei norite mėgautis visais prailginto nešiojimo lęšių privalumais, labai svarbu pasirūpinti tinkama jų priežiūra ir atsižvelgti į tam tikras naudojimo taisykles. Mūsų el. parduotuvėje tiek įprasti, tiek „Air Optix“ lęšiai pristatomi ne tik gaminio nuotrauka, bet ir išsamiu aprašymu, kuriame rasite svarbios informacijos. Patariame atkreipti dėmesį į kelis esminius priežiūros ir naudojimo aspektus:

  • Jei jaučiate diskomfortą arba jei nėra būtinybės lęšius naudoti nepertraukiamai, nakčiai juos išsiimkite. Taip leisite akims pailsėti.

  • Venkite prastai vėdinamų patalpų – jose padidėja akių sudirgimo, sausumo, infekcijos rizika.

  • Tam, kad akys nesudirgtų ir neišsausėtų, prieš vandens procedūras išsiimkite lęšius.

  • Nenešiokite lęšių jų galiojimo datai praėjus. Dėl naudojimo laiko ir kitų svarbių aspektų reguliariai tarkitės su akių gydytoju.

Laikydamiesi šių principų galėsite džiaugtis ne tik komfortu, bet ir saugumu, ilgesniu lęšių tinkamumu naudoti.

Kaip išsirinkti sau tinkamus lęšius?

Visų pirma atkreipkite dėmesį į sudėtį. Gerilesiai.lt rasite gausų kontaktinių lęšių, pagamintų iš silikono-hidrogelio, asortimentą. Šiai kategorijai priklauso ir minėtieji „Air Optix“ lęšiai. Silikonas-hidrogelis užtikrina, kad į akis per kontaktinius lęšius patektų pakankamas kiekis deguonies.

Prieš pasirinkdami kontaktinius lęšius atsižvelkite ir į jų priežiūros ypatumus. Jei nusprendėte lęšius nešioti nepertraukiamai – ir dieną, ir naktį, pasitarkite su savo akių gydytoju. Dairantis tinkamų prailginto nešiojimo lęšių taip pat reikia atsižvelgti į jų išgaubtumą, stiprumą, diametrą, deguonies kiekį ir kitas itin svarbias ypatybes. Jas nurodyti gali tik akių gydytojas.

Tam, kad lęšiai džiugintų saugumu, patogumu, ilgaamžiškumu, jie turi tikti nepriekaištingai. Todėl neskubėkite, paskirkite atrankai pakankamai laiko. Nepamirškite, kad visuomet galite pasitarti su Gerilesiai.lt konsultantais. Jie mielai padės įvertinti, kurie „Air Optix“ lęšiai geriausiai tiks pagal tipą, kiekį, kainą ir kitus specifinius kriterijus, patars dėl jų priežiūros.

Parašykite komentarą