Akių priežiūros patarimai lęšių nešiotojams rudenį

Artėjantis šaltasis metų sezonas apsunkina dienas tiems, kurie vietoje akinių nešioja lęšius. Šaltis, papildomas akių dirginimas – visa tai trukdo komfortiškai mėgautis galimybe aiškiai matyti. Pateikiame tau keletą patarimų apie tai, kaip rūpintis savo akimis rudenį.

Rudens sezono metu, ypatingai šaltaisiais mėnesiais, dauguma skundžiasi išsausėjusiomis akimis ryte. Taip atsitinka dėl to, jog būname gamtoje, krentant lapams. Tuomet į orą pakyla pelėsių sporos, kurios gali dirginti akis. Siekiant išvengti šių nemalonių pojūčių ryte ir kiekvieną vakarą 30 minučių prieš eidamas miegoti, įsilašink akių lašų – tai padės sudrėkinti akis. O jeigu rytais vis tiek jausi akių sausumą, mūsų el. parduotuvėje įsigyk specialių, purškiamų akių lašų NebuVis eye rehydratation, kuriuos gali naudoti keletą kartų per dieną. Tai intensyviai drėkinantys lašai, kuriuos labai patogu naudoti – lašinant lašus į akis nereikės taikyti ir drebinti rankų – užteks vieno papurškimo į akį.

Jeigu pastebėjai, jog rudenį lęšius gali nešioti mažiau valandų per dieną negu vasarą, naudokis taisykle viena diena be lęšių. Kartą per savaitę leisk akims pailsėti ir dieną pabūk su akiniais. Taip galėsi kitomis dienomis ilgiau būti su kontaktiniais lęšiais.

Šiais laikais dauguma žmonių dirba kompiuteriais ilgiau nei 8 valandas per parą. Tai turi didelę įtaką akių sveikatai. Ilgas žiūrėjimas į vieną tašką sausina akis, prasideda galvos skausmai, na o kompiuterio šviesa kenkia regėjimui. Prisimink, jog labai svarbu daryti akių mankštą: 20 sekundžių sukoncentruok žvilgsnį į objektą, esantį maždaug už 6 metrų. Tokią mankštą daryk kas 20 minučių.

Rudenį labai svarbu rūpintis ne tik savo bendra sveikata, imunitetu, bet ir akimis, o ypatingai tiems, kurie nešioja kontaktinius lęšius. Keli paprasti žingsniai gali užtikrinti, jog rudenį nešiojant lęšius, tau nekils jokių nemalonumų: kasnakt prieš miegą drėkink akis akių lašais, ilgai dirbdamas prie kompiuterio daryk akių mankštą ir nepamiršk, kad būtina leisti akims pailsėti – dieną per savaitę praleisk su akiniais ant nosies. Tavo akys tau už tai padėkos!

Parašykite komentarą