Akinių dėklai

Akinių ilgaamžiškumui tinkama priežiūra – būtina

Tinkama akinių priežiūra būtina, jei norite, kad šis aksesuaras visuomet atrodytų puikiai ir liktų funkcionalus. Ko gero, kiekvienas nešiojantis akinius pripažintų, kad malonu, kai jie yra tvarkingi, lęšiai – švarūs ir nepažeisti. Tinkamai neprižiūrint tiek korekcinių akinių, tiek akinių nuo saulės, jie gali greitai susidėvėti, o svarbiausia – nebeatlikti savo funkcijos. Tad pateikiame kelis patarimus, kuriais vadovaudamiesi pasirūpinsite nepriekaištinga akinių būkle lengviau.

Gerai apsaugokite savo akinius

Akinių dėklai yra nepamainoma priemonė, apsauganti akinius nuo įvairiausių pažeidimų. Juose įdėtus akinius galite nesibaimindami nešiotis su savimi. Tai ypač praverčia keliaujant ar tiesiog dažnai laikant akinius rankinėje ar kuprinėje. Pasirinkę gerą dėklą, sumažinsite atsitiktinių akinių subraižymo, deformacijos ar net lūžių tikimybę.

Kiekvieni jūsų akiniai turėtų būti laikomi atskiruose dėkluose: tuomet jie tikrai liks nepažeisti. Svarbu ir tai, kad taip laikomi akiniai išliks švarūs. Uždari dėklai neleidžia kauptis dulkėms bei kitiems nešvarumams. Taigi, tuo metu, kai akinių nenaudojate, laikykite juos dėkle. Jei jo neturite – pats metas įsigyti. Gerilesiai.lt kataloge rasite daugybę modelių, pritaikytų norintiems ir žaismingo, ir solidaus dizaino.

Smagu tai, kad akinių dėklai gali būti pasirenkami pagal įvairiausius poreikius. Drąsiai derinkite juos prie savo stiliaus, akinių spalvos. Gerilesiai.lt pasirinkimas platus tiek medžiagų, tiek raštų ir spalvų atžvilgiu. Čia galite rinktis plastikinius, medžiaginius, metalinius ar odinius, vienspalvius ir raštuotus dėklus.

Paprastai kasdienei priežiūrai – specialios servetėlės

Nešiojant akinius visuomet verta turėti specialią, jų valymui skirtą servetėlę. Akiniai neišvengiamai pasidengia įvairiais nešvarumais – dulkėmis, riebalais, makiažo likučiais ir pan. Valymo servetėlės padeda išlaikyti šį aksesuarą švarų ir funkcionalų.

Švelni ir minkšta, daug vietos neužimanti servetėlė padeda lengvai nuvalyti bet kokius akinius. Ši valymo priemonė ir akinių dėklai gali būti derinami tarpusavyje. Tai puikus būdas suteikti savo įvaizdžiui vientisumo. Galite rinktis tiek mėgstamos spalvos, tiek paveikslėliu dekoruotą akinių valymui skirtą servetėlę.

Akinių valikliai – išskirtinei švarai

Norint, kad akiniai būtų tinkami naudoti ilgai, svarbu ne tik saugoti juos dėkle, o valymui naudoti servetėles. Akiniams pasidengus purvu ar riebalais, servetėlės ne visuomet pakanka. Tokiu atveju labai praverčia specialūs akinių valikliai. Ši priemonė pašalina net sunkiai nuvalomus nešvarumus ir leidžia džiaugtis išskirtine akinių švara.

Be to, specialūs valikliai suteikia apsaugą nuo atspindžių, lęšių rasojimo. Tai labai praverčia sportuojant ar kitaip aktyviai leidžiant laiką, šaltuoju metų laiku. Nedidelės talpos buteliuką patogu laikyti krepšyje ir naudoti tik prireikus. Tereikia tik apipurkšti akinių lęšius iš abiejų pusių ir nuvalyti servetėle.

Akinių dėklai, valymui skirtos servetėlės ir valikliai padės išlaikyti gerą akinių būklę. Išsirinkę tinkamus akinių priežiūros produktus, galėsite džiaugtis priemonės ilgaamžiškumu ir nepriekaištinga išvaizda.

Parašykite komentarą