Veido joga akių sričiai

6 veido jogos pratimai gaivesniam žvilgsniui

Tokia jau tiesa – kiekvieno iš mūsų veidą taip pat sudaro raumenis, kuriuos irgi reikia treniruoti tam, kad turėtume ne tik tobulas kūno linijas, bet ir išraiškingus bei jaunatviškumu spinduliuojančius veido bruožus. Būtent! Jaunystę prailgina tam tikri veido jogos pratimai, padedantys išlyginti mimikos raukšleles, pakelti užkritusius akių vokus ar netgi sumažinti pagurklį. Vos keletas minučių per dieną ir tavo veidas atrodo kur kas gaiviau. Kaip jais patobulinti akių sritį, kad žvilgsnis tarsi atgytų?

Pateikiame keletą veido jogos pratimų, kurie ne tik sustiprina veido raumenis ir apsaugo odą nuo suglebimo. Jie skatina kolageno ir elastano, reikalingų odos stangrumui palaikyti, gamybą. Taip pat pagerėja odos cirkuliacija, todėl efektyviau šalinami įvairūs toksinai, oda tampa skaistesnė.

Mažiau raukšlelių aplink akis

Raukšlelės aplink akis
Raukšlelės aplink akis

Vadinamoji „vištos kojelė“, susidaranti akių kampučiuose, gali byloti, kad prastai matydamas markstaisi, o regėjimo korekcijai jokių priemonių nenaudoji. O gal saulėtą dieną pamiršti akinius nuo saulės. Geriausiu atveju – esi labai pozityvus žmogus ir daug šypsaisi. Šios raukšlelės prie akių tai taip pat parodo. Kaip ten bebūtų, dažnas kuris svajoja jų atsikratyti. Tokias raukšleles galima sumažinti pratimais.

Pratimas nr. 1: Viduriniaisiais pirštais prispausk vidinius akių kampučius, o smiliais – išorinius (iš pirštų susidarys dvi raidės „V“, kurių viduje – akys). Tada žiūrėk į viršų ir judink apatinį akies voką (bet neužsimerk). Padaryk taip po 10 kartų kiekvienai akiai. Pratimą iš viso reikia kartoti 3 kartus.

Pratimas nr. 2: Užsimerk, pridėk smilius ir viduriniuosius pirštus prie išorinių akies kampučių ir timptelėjęs smilkinių link laikyk prispaudęs. Tada pakaitomis atmerk vieną akį, paskui – kitą. Taip padaryk 10 kartų. Pratimą pakartoti reikėtų 3 kartus.

Atviresniam žvilgsniui

Užkritę viršutiniai akių vokai
Užkritę viršutiniai akių vokai

Užkritę viršutiniai akių vokai neretai tampa ne tik estetine problema, bet ir apsunkina matymą. Nereta dama kompleksuoja, kad dėl per daug nusileidusių vokų negali gražiai pasidažyti, nes akių šešėlių tiesiog nesimato. Šią padėtį gali pataisyti veido jogos pratimai.

Pratimas nr. 3: Smiliais ir nykščiais suimk antakius ir taip, tarsi juos formuotum, lengvais paspaudimais judėk nuo nosies smilkinių link. Taip padaryk 10 kartų, o pati pratimą, įterpdama 30 s pertraukėles, pakartok 3 kartus.

Pratimas nr. 4: Smilius, viduriniuosius ir bevardžius pirštus pridėk prie antakių apačios, kad juos kilstelėtum. Tada stipriai užsimerk ir atsimerk. Padaryk taip 5 kartus, o pati pratimą su pertraukėlėmis pakartok 3 kartus.

Jokių maišelių po akimis!

Maišeliai po akimis
Maišeliai po akimis

Patamsėję paakiai ir maišeliai dažnam asocijuojasi su nuovargiu ar miego stoka. Deja, jaunatviškumo veidui nei viena, nei kita tikrai nesuteikia. Sumažinti šiuos „atributus“ taip pat padės keli efektyvūs veido jogos pratimai.

Pratimas nr. 5: Smiliais prispausk odą po akimis, ties skruostikauliu, ir timptelėk žemyn. Tuo tarpu akis nukreipk į viršų ir greitai sumirksėk 10 kartų. Pratimą pakartok 6 kartus.

Pratimas nr. 6: Iš lūpų suformuok raidę „O“, žiūrėk į viršų ir judink apatinius akių vokus 10 kartų. Pratimą reikėtų pakartoti 3 kartus, darant trumpas pertraukėles.

Pažengusios akių jogos šalininkės tikina, kad kasdien pradėjus daryti šiuos pratimus, jau po mėnesio galima džiaugtis pastebimai pagyvėjusiais veido bruožais ir pagerėjusia odos būkle.

Parašykite komentarą