Spalvoti lęšiai „Phantasee“

Spalvoti lęšiai „Phantasee“ – būk, kuo nori būti!

Šviežiausios kontaktinių lęšių rinkos naujienos skelbia – nesvarbu, ar genai lėmė žydras it dangaus mėlynė ar rudas it pieniškas šokoladas akis, tu gali be jokio vargo pakeisti jų spalvą išsvajotąja ir tapti tuo, kuo visada norėjai! Nauji spalvoti lęšiai „Phantasee“ pasirengę visas fantazijas paversti realybe. Jie pasižymi gerai apgalvotu dizainu, kuris leidžia susikurti netikėtą, žaismingą, iš kojų verčiantį įvaizdį. Tad plačiau apie šią spalvingą naujieną.

Natūraliai atrodančios akys

Phantasee spalvoti lęšiai

Spalvos paskirstymas šiuose lęšiuose pasižymi atspalvių persipynimu, kuriuo tarsi atkartojama žmogaus rainelė. Taip išgaunamas ypač natūralus vaizdas, kuris neleidžia atrodyti dirbtinai. Tad neteks bijoti, kad aplinkinių dėmesį patrauksite dėl netikrų it kokios lėlės akių.

Žymiai išraiškingesnis žvilgsnis

Phantasee Natural Ring – didesnių akių efektas.

A photo posted by Geri Lęšiai .LT (@gerilesiai) on

Kontaktiniai lęšiai Phantasee, nepriklausomai nuo spalvos, pasižymi tamsiu kontūru lęšio pakraštyje. Šis suteikia akims ryškumo, išraiškingumo, todėl žvilgsnis tarsi savaime tampa gilesnis, įtaigesnis. Tokį efektą galima išgauti ir nekeičiant natūralios savo akių spalvos. Tam skirtas Phantasee Natural Ring – tai juodas 15 mm apvadas, kuriuo pabrėžiamas natūralus akių grožį.

Didesnių akių efektas

Žali spalvoti kontaktiniai lęšiai

Daugelis neretai pasvajoja apie dideles akis, nuo kurių sunku atitraukti dėmesį. Tai įgyvendinti dabar išties paprasta. Kontaktinių lęšių Phantasee BigEyes Awesome ir Phantasee BigEyes Charming diametras – net 15 mm. Dėvint tokius lęšius akys atrodo kur kas didesnės, o žvilgsnis – kerintis savo apimtimi, įtraukiantis.

Platus spalvų pasirinkimas

Trokštantiems turėti tamsias akis šviesiaakiams ar ryškumo įsigeidusiems rudakiams puikiai tiks Phantasee BigEyes kontaktiniai lęšiai, apimantys tamsiausias paletės spalvas (juodą (Black), rudą (Brown), rusvą (Sexy Brown), riešutų atspalvio (Hazel)) bei netikėtą pasirinkimą – violetinę (Violet). Ši neabejotinai padės tapti vakaro žvaigžde.

Svajojantiems apie žaismingą, šiek tiek valiūkišką mėlynų arba žalių akių įvaizdį siūloma išbandyti glamūrinę Phantasee Glam paletę su dangaus vaiskumo žydra (Aqua), vandenyno mėlyna (Blue) ir ežero gelmes primenančia žalia (Green).

Magiško žvilgsnio įspūdį sukursiančia pilka (Grey) papildytos apimties suteikiančių lęšių Phantasee BigEyes Charming ir Phantasee BigEyes Awesome paletės. Pastarojoje taip pat galima rasti ir šiltą bei jausmingą medaus atspalvį (Honey).

Phantasee lesiai
Spalvotų lęšių spalvų pasirinkimas

Naujas įvaizdis kasdien

Trublends – Vienadieniai spalvoti lęšiai

Neapsisprendusiems, kokios spalvos akių norėtų, taip pat yra išeitis – TruBlends One-Day Rainbow Pack. Tai vienadienių kontaktinių lęšių pakuotė, kurią sudaro penkių skirtingų spalvų kontaktinių lęšių poros. Tokie lęšiai leis ne tik atrasti tinkamiausią spalvą, bet ir kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip, suteikiant kuriamam įvaizdžiui vis naujų detalių.

Pakuotę sudaro populiariausios spalvos: mėlyna (Blue), žalia (Green), pilka (Grey), riešutų atspalvio (Hazel), ruda (Brown), tad išsirinkti kažką būtent sau nebus sudėtinga.

Spalvoti lęšiai – ir regėjimo korekcijai

Visi Phantasee spalvoti kontaktiniai lęšiai gali būti naudojami ne tik kaip įvaizdžio detalė. Jais taip pat galima koreguoti ir trumparegystę, renkantis atitinkamo stiprumo lęšius. Nesiskundžiantiems regėjimo sutrikimais reikėtų rinktis -0.00 dioptrijų stiprumo kontaktinius lęšius.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai – tai galimybė susikurti save kitokį: valiūkišką mėlynakį, paslaptingą žaliaakį, o gal vilioklį rudakį. Lęšiai Phantasee – tai dar vienas būdas tapti tuo, kuo nori.

Parašykite komentarą