lęšiai internetu

Patarimai lęšius internetu perkantiems pirmą kartą

Puikiai žinoma, kad kontaktinius lęšius galima įsigyti optikos salonuose ar specialiose parduotuvėse. Tačiau tai atima daugybę laiko. Puiki alternatyva, leidžianti sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų – lęšių pirkimas internetu. Vis dėlto pirmą kartą užsisakantiems prekes tokiu būdu gali kilti įvairių klausimų. Tam, kad apsipirkimas būtų lengvas ir greitas, pateikiame kelis patarimus.

Į ką atkreipti dėmesį?

Lęšiai internetu, iš Gerilesiai.lt, užsakomi ypač paprastai. Jei norite įsigyti tinkamiausius lęšius, įvertinkite:

  • Parduotuvės pasiūlą. Šioje el. parduotuvėje rasite tiek spalvotų, raštuotų, tiek skaidrių glaustinių (kontaktinių) lęšių. Jie gali būti paprasti arba pritaikyti toliaregiams, trumparegiams. Siūlome rinktis tik patikimų, puikiai žinomų gamintojų lęšius, todėl užtikriname, kad visi jie yra saugūs naudoti.
  • Lęšių tinkamumo nešioti laiką. Apsispręskite, kuris variantas tinka geriausiai: vienadieniai ar dvi savaites, mėnesį, tris mėnesius naudoti tinkami lęšiai.
  • Deguonies pralaidumą. Kuo lęšiai laidesni deguoniui, tuo patogiau juos nešioti, mažiau pavargsta akys.
  • Vandens kiekį (drėgnumą). Ši ypatybė taip pat lemia komfortą. Tačiau rinktis reikėtų atsižvelgiant į individualią patirtį – jei lęšius jau naudojote anksčiau ir jie buvo patogūs, tiks panašaus drėgnumo lęšiai internetu.
  • Bazinę kreivę. Ji nurodo lęšio išgaubtumą. Geriausia rinktis tokią bazinę kreivę, kurią rekomendavo akių gydytojas.
  • Stiprumą. Pasirinkę, ar reikalingi astigmatiniai, ar multifokaliniai lęšiai, nepamirškite įvertinti reikiamo dioptrijų skaičiaus. Jį taip pat turėtų nurodyti akių gydytojas. Gerilesiai.lt galite užsisakyti ir skirtingo stiprumo lęšiukus – tai patogu, jei viena akimi matote geriau nei kita.

Įvertinus tokius kriterijus, tereikės pasirinkti patraukliausią kainą ir kiekį. Atkreipkite dėmesį į tai, kad užsisakyti galite ir vieną lęšiuką, ir visą jų pakuotę.

Ar yra galimybė grąžinti netinkamus lęšius?

Jei vis dėlto užsisakėte netinkamus lęšius, tai – ne bėda. Įsigyjant lęšius iš Gerilesiai.lt, suteikiama galimybė juos grąžinti ar pakeisti kitais per 30 dienų nuo užsakymo. Vis dėlto čia taikomos tam tikros sąlygos – jas galite sužinoti užsukę į šią svetainės skiltį.

Kur kreiptis, jei negavote užsakymo?

Lęšiai internetu ir užsakomi, ir pristatomi greitai. Jei prekės nepristatytos praėjus mūsų nurodytam terminui, tiesiog susisiekite su Gerilesiai.lt komanda. Tai galite padaryti Jums patogiu būdu: el. paštu ar telefonu. konsultantai nedelsdami nustatys vėlavimo priežastį (taip gali nutikti dėl negauto apmokėjimo, netiksliai nurodyto adreso ir pan.).

Įsigyti lęšius internetu išties paprasta ir patogu. Tačiau kilus klausimų, neradus reikiamos informacijos nedvejokite ir kreipkitės į mūsų konsultantus. Jie mielai padės pasirinkti lęšius pagal visus kriterijus: nuo gamintojo iki kainos.

Parašykite komentarą