Miru 1day

Miru 1day – kitoks požiūris į kontaktinių lęšių nešiojimą

„Miru“ japonų kalboje reiškia „matyti“. Tačiau naujieji vienadieniai kontaktiniai lęšiai Miru 1day suteikia ne tik geresnį regėjimą – itin plonoje pakuotėje patalpinti lęšiai buvo sukurti tam, kad suteiktų naują prasmę kontaktinių lęšių dėvėjimui. Lęšius Miru 1day patogu ne tik nešioti, bet ir nešiotis. Kuo šie Japonijoje „gimę“ kontaktiniai lęšiai tokie ypatingi?

Apie „Menicon“

Miru 1day gamintojas – japonų kompanija „Menicon“, sėkmingai įsitvirtinusi kontaktinių lęšių rinkoje. Eksperimentuoti ir pasitelkti naujausias technologijas tam, kad visapusiškai patenkintų vartotojų poreikius, nevengiantis kontaktinių lęšių ir jų priežiūros priemonių tiekėjas drąsiai tobulina savo produktus ir pristato rinkai naujus.
Įmonės filosofija deklaruoja draugiškumą žmogui, gyvūnams ir aplinkai, todėl ekologija jiems – tarsi raktas į protingą technologijų panaudojimą.
Vienas iš gana sėkmingų „Menicon“ bandymų – vienadieniai kontaktiniai lęšiai Miru 1day, kurie akivaizdžiai supaprastina dažnai varginantį kontaktinių lęšių įsidėjimo procesą – juos gaminant buvo koncentruojamasi į kur kas saugesnį ir higieniškesnį jų naudojimą. Dėl to šie vienadieniai lęšiai pasižymi aibę savybių, gerinančių kontaktinių lęšių nešiotojo kasdienybę.
Miru lęšiai

Plona pakuotė

Tai bene akivaizdžiausias šių lęšių išskirtinumas ir privalumas. Lęšių pakuotės storis – vos 1 mm, todėl šiuos kontaktinius lęšius labai patogu nešiotis su savimi. Ne vienas tokią ploną pakuotę išvydęs lęšių nešiotojas šmaikščiai pastebi, kad ji primena pleistriuką, todėl turėti tokius lęšius piniginėje – ypač paprasta. (Beje, kas dar bendro tarp pleistro ir Miru 1day lęšių? Abu skirti vienkartiniam naudojimui.)
Pats pakuotės dizainas sumanytas taip, kad gerokai palengvintų kontaktinių lęšių įsidėjimo procesą:
  1. Nesudėtinga atidaryti pakuotę;
  2. Lengva išimti lęšį;
  3. Paprasta jį įsidėti visada teisinga puse.
Miru
Mat kontaktinis lęšis patalpintas į pakuotę būtent vidine puse į apačią, todėl neteks baimintis, kad akį sudirgins atvirkščiai įdėtas kontaktinis lęšis. O ir nebereikės daugiau gaišti laiko bereikalingiems tikrinimams, kokioje pozicijoje išimtas lęšis yra: „lėkštutės“ (neteisingos) ar „dubenėlio“ (teisingos).
Kitas tokio talpinimo būdo privalumas – mažesnė tikimybė pernešti bakterijas, mikroorganizmus ar kitas daleles ant vidinės lęšio pusės, kadangi pirštas kontaktuoja tik su išorine. Ant šios pusės nusėdę nešvarumai pasišalina tiesiog mirksint, o ant vidinės jų patenka kur kas mažiau, todėl išsaugoma gera akių sveikata. Taip užtikrinamas kur kas saugesnis ir higieniškesnis lęšių dėvėjimą.

Lęšio medžiaga

Miru 1day pagaminti iš poly (HEMA-GMA) hioxifilcon A – tai polimeras, turintis savyje daugybę laisvųjų hidroksilio radikalų. Pastarieji natūraliai pritraukia ir išlaiko vandens molekules, todėl garantuojamas maksimalus drėgnumas ir optimalaus drėgmės lygio išlaikymas.
Molekulinė lęšių medžiagos struktūra (oligosacharidai) labai artima randamai gleivėtame ašarų sluoksnyje, todėl Miru 1day lengvai susiriša su žmogaus ašaromis. Tokiu būdu išsaugomas komfortas lęšius dėvint nors ir visą dieną.

CENTRAFORM

Dėl polimerizacijos proceso CENTRAFORM Miru 1day lęšio kraštas tampa lygus – taip sumažinama trintis tarp lęšio ir akies voko mirksint. Būtent dėl to kontaktinių lęšių nešiojimas tampa kur kas malonesnis, o akys mažiau dirginamos.
CENTRAFORM

Asferinis dizainas

Asferinis dizainas, kurį taip pat užtikrina CENTRAFORM procesas, pašalina sferiniam dizainui būdinga nukrypimą – tai reiškia, kad šviesos spinduliai susikerta reikiamame centriniame taške, todėl regėjimas tampa kur kas aštresnis, o vaizdas – aiškesnis. Tai ypač svarbu atliekant kruopštumo ir atidumo reikalaujančius darbus ar vairuojant. O ir akys mažiau vargsta ir įsitempia.
Asferinis dizainas

Draugiški aplinkai

Lęšių gamyboje naudojamos tokios medžiagos ir tokiu būdu, kad poveikis aplinkai būtų kuo minimalesnis:
  • Plonesnė lęšių pakuotė – sunaudojama mažiau medžiagų;
  • Dėžutės lęšių pakuotėms gaminamos iš perdirbtų plastikinių kontaktinių lęšių formų.

Specifikacijos

  • Šie kontaktiniai yra vienadieniai, todėl juos galima įsidėti tik kartą, o vakare išsiėmus būtina išmesti. Su tokio tipo lęšiai negalima miegoti ar dėvėti juos pakartotinai;
  • Miru 1day skirti tik trumparegystės korekcijai (nuo -0.50 iki -10.00 dioptrijų);
  • Vienoje lęšių plokštelėje yra trys to paties stiprumo lęšiai. Tokios plokštelės sudėtos į patogią, minimalistinio dizaino dėžutę, kuri nesunkiai tilps rankinėje ar krepšyje.
Kontaktinius lęšius Miru 1day iš tiesų galima laikyti inovacija, sukėlusią savotišką revoliuciją kontaktinių lęšių įpakavime ir įsidėjimo procese. Inovacija, kuria daugelis kontaktinių lęšių nešiotojų vargiai galės atsidžiaugti.

Parašykite komentarą